check it . . . check it . . . check it . . . check it . . . check it . . .

o mnie

Nazywam się Sylwia Binkowicz
Fotografia na zawsze pozostanie ogromnie ważną wartością w moim życiu, choć obecnie nie zajmuję się już nią w sposób czynny. Jest dla mnie jednak nadal cudowną formą wyrazu, ale także nośnikiem pięknych wspomnień, które oprócz tej strony zgromadziłam przez 4 lata działalności na innych nośnikach - dyskach, papierze czy też własnym sercu. 
Decyzję o porzuceniu sprzętu, bloga i wielu wspaniałych chwil spędzonych w towarzystwie świetnych ludzi, którzy pomagali mi w zapełnianiu pustych klatek barwnymi obrazami podjęłam wraz z nadejściem 2013 roku.
Podczas aktywnego uprawiania fotografii, co można było śledzić na bieżąco za pośrednictwem tej strony, moja praca została kilka razy doceniona, co było ogromnym zastrzykiem motywacji i radości, a o czym także można znaleźć informacje w zasobach Internetu.

W roku 2010 udało mi się w dużej mierze przy pomocy fotografii zarazić się prawdopodobnie nigdy niespełnioną pasją do dziennikarstwa, co poskutkowało półrocznym stażem w portalu regionalnym Jaslonet.pl jako fotoreporter oraz redaktor działu kulturalnego, czego również nie skrywa internetowa wyszukiwarka.
To w niej można znaleźć wiele śladów mojej działalności fotograficznej, jednakże wszystkie z nich prowadzą do bloga, na którym się znajdujesz. Pozostałe strony, na których aktywnie udzielałam się w czasie ciągłej aktualizacji tej witryny zostały usunięte, te obecne do dziś nie należą do mnie.